Про нас

Master Bob – смачні горіхові смаколики за доступною ціною!

Вітаємо! masterbob.com.ua – новий офіційний інтернет-магазин виробника натуральної горіхової пасти ТМ «Master Bob». Вся продукція виготовляється у м. Вінниця з 2012 року з найвищою якістю та турботою про споживача!

Історія заснування? Нам би не хотілося розповідати Вам банальну історію про те, що ми є першими виробниками арахісової пасти в Україні. Та про те, як давним-давно наші друзі відвідали США та привезли нам баночку арахісового масла, а ми, натхненні нею - вирішили першими в Україні розпочати виготовляти натуральну пасту без консервантів, згущувачів та пальмової олії. Але все ж ми стали першими виробниками натуральної пасти в Україні наприкінці 2012 року! :) 

Master Bob - це виробництво натуральних горіхових солодощів різних смаків. Щодня виробляємо по-справжньому живі продукти, виготовлені з відбірних горіхів вищих сортів з чистим складом та справжнім смаком! 

  • Щодня ми створюємо натуральні горіхові пасти різних смаків. Особливістю нашої багатолітньої компанії є те, що ми імпортери горіхів в Україну, що дає можливість використовувати виключно безпечну сировину для наших клієнтів, без використання пальмової олії та консервантів, що робить нашу готову продукцію суперкорисною, смачною та поживним для організму. До того ж, цінова політика нашої компанії націлена на те, щоб такий важливий продукт, як горіхова паста був доступний кожній українській родині! 
  • Ми реалізуємо горіхові пасти з кінця 2012 року. За цей час у нашій компанії відбулося багато різних позитивних та повчальних подій, які дали нам досвід та натхнення розвиватися далі, але одне залишається незмінним — наша любов до власної справи!
  • Щиро переконані в тому, що людині потрібне якісне та безпечне харчування, а також віримо, що український продовольчий ринок може стояти в одному ряду з нашими європейськими партнерами! 
  • Наша команда відкрита для співпраці, і Ви завжди можете написати нам на пошту з власними пропозиціями.


З повагою,

команда Master Bob